Trochu divné kusy 3, 1. vydání

Trochu divné kusy 3, 1.  vydání
Autor Martin Šust
Jazyk: Česky
Vazba: vázaná
Počet stran: 528
Rok vydání: 2007
Běžná cena: 466 Kč
Sleva: 20%
Naše cena: 371 Kč
Nyní nedostupné
Rozměry: 211x136x46mm
Váha: 605g
Nakladatel: Laser
EAN: 9788071932444
ISBN: 978-80-7193-244-4
Kód D0016331
Stav velmi dobrý.Třetí kníha světové fantastiky podle výběru Martina Šusty. Každý člověk může být nositelem tisíce nových myšlenek, nápadů a příběhů... Někteří z nás je však umějí přetvořit do literárního díla a to způsobem, jenž se vymyká běžnému vypravěčství. Jsou to mistři psaného slova, tvůrci snových představ a stavitelé neobvykle živoucích světů. Často překračují nezřetelné žánrové hranice a zabývají se vážnými tématy ? životem a smrtí, láskou a nenávistí, lidskou psychikou a sexualitou, náboženstvím, společenskými či rodinnými problémy. Vzniká tak literatura pro dospělého čtenáře, zvídavého, schopného přemýšlet o věcech zcela nových i o těch, co tu byly a jsou odedávna. Trochu divné kusy si vzaly za cíl najít právě takové texty, napsané dosud neznámými a svěžími hlasy fantastického žánru, a představit je na stránkách stylově i tematicky opět roztříštěné, ale ve svém předsevzetí jednotné knihy. Znovu vás tedy seznámíme s řadou zcela nových jmen, ale neopomeneme ani ta osvědčená z minulosti. A i tentokrát mějte raději na paměti, že jde o Trochu divné kusy, netradiční bránu do světů nespoutané autorské fantazie, podivuhodnou cestu, díky které se příznivcům fantastiky otevírá pohled do proměnlivé, živoucí a bouřlivé budoucnosti žánru... Najdete tyto povídky: Jay Lake: Američtí mrtví (The American Dead) - Karina Sumner-Smithová: Všechno jednou skončí (An End To All Things) - Benjamin Rosenbaum: Dům mimo vaši oblohu (The House Beyond Your Sky) - Shelley Jacksonová: Markýz de Wonka (The Marquise de Wonka) - Daryl Gregory: Damašek (Damascus) - Cat Rambová: Kouzelná prasátka (Magnificent Pigs) - Paul Melko: Stěny vesmíru (The Wall of the Universe) - Sonya Taaffeová: Orákulum hlubin (The Depth Oracle) - Greg van Eekhout: Osteomancerův syn (The Osteomancer%27%27%27%27%27%27%27%27%27%27%27%27%27%27%27%27s Son) - Claudia O?Keefeová: Poslední okamžik radosti (The Moment of Joy Before) - James Van Pelt: Machr přes malá hvězdná tělesa (The Small Astral Object Genius) - Ellen Klagesová: Dům U sedmi knihovnic (In the House of the Seven Librarians) - Christopher Rowe: Liga posledních dívek (The League of Last Girls) - A. M. Dellamonicová: Město u Postiženého moře (The Town on Blighted Sea) - Matthew Johnson: Nepravidelná slovesa (Irregular Verbs) - Theodora Gossová: List z Budapešti (Letters from Budapest) - William Shunn: Orientace (Inclination) - Catherynne M. Valenteová: Kouzelné vody klín (Urchins, While Swimming) - Christopher Barzak: Mrtvé dopisy (Dead Letters) - Sarah Monetteová: Amante dorée (Amante Dorée) - Chris Roberson: Společník sov (Companion to Owls) - M. Rickertová: Nikdy jsi tu nebyl (You Have Never Been Here) - Tim Pratt: Neuskutečnitelné sny (Impossible Dreams) - Meghan McCarronová: Létající žena (The Flying Woman)
Způsob dopravy Cena
Osobní odběr zásilkovna Osobní odběr zásilkovna
Více než 200 poboček po ČR
69 Kč*
Balík do ruky Balík do ruky 79 Kč*
Balík na poštu Balík na poštu 79 Kč*
PPL v České Republice PPL v České Republice 95 Kč*
PPL na Slovensku PPL na Slovensku 199 Kč*
* K objednávce bude připočteno balné ve výši 10 Kč, cena za dobírku není zahrnuta v ceně.

Uvedené ceny jsou včetně DPH
Způsob platby Cena
Twisto Twisto ZDARMA
Hotově na pobočce zásilkovna Hotově na pobočce zásilkovna 39 Kč
Bankovním převodem předem Bankovním převodem předem ZDARMA
Dobírka Dobírka 39 Kč
Více než 1400 míst k odběru Více než 1400 míst k odběru

Vyzvedněte si svou objednávku na jedné z více než 200 poboček zásilkovny. Pomocí formuláře nebo mapy vyberete jedno z výdejních míst a zboží si vyzvednete třeba cestou z práce. Zaplatit můžete předem, případne přímo na pobočce.

Nejlepší ceny dopravy
Česká pošta PPL Zásilkovna
79 Kč 95 Kč 69 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace