Odd Bits

Odd Bits
Autor Jennifer McLagan
Jazyk: Anglicky
Vazba: tvrdá
Počet stran: 240
Běžná cena: 650 Kč
Sleva: 20%
Naše cena: 520 Kč
Nyní nedostupné
Rozměry: 211x257mm
Nakladatel: Slovart
EAN: 9781906417611
Kód D0225789
Ve světě nákladných vybraných pochoutek z masa, šťavnatých pečení, vepřových kotlet a jehněčích steaků je snadné zapomenout (a vyhýbat se) ekonomičtějším, ale i méně oblíbeným částem masa, kterými jsou břicho, mozek, hlava, hřebeny, žaludky, srdce, hlezna, ledviny, plíce, dřeň, krky, slezina, jazyk, klusáky, a, ano, varlata. Historicky už tyto kusy masa měly pravidelné místo na našich talířích a v domácích kuchařkách. Ve skutečnosti je ale mnoho z nich i v některých luxusních restauracích považováno za pochoutky a běžně objevují v různých místních specialitách. Tak proč se jim vyhýbat? Od kdy jsou na ně naše smysly se tak háklivé? Jennifer McLagan, oceňovaná autorka "Kostí a tuku", přináší tyto nyní nepříliš využívané části masa zpátky na náš jídelní stůl. Její mise: obnovme svou úctu k celému zvířeti, rozvíjejme chuť na jeho méně známých částech a naučme se s nimi v kuchyni zacházet tak sebejistě, jako bychom připravovali steak nebo burger. Tato kniha je mnohem víc než jen kuchařka, Odd Bits se ponořuje také do bohaté zeměpisné, historické a náboženské role těchto neobvyklých částí masa. Nadšení autorky pro zvolené téma je nakažlivé a se svým vhledem a humorem, bude přivádět dokonce i dosavadní odpůrce vaření z těchto částí masa k jejich zvědavému ochutnání.
Způsob dopravy Cena
Osobní odběr zásilkovna Osobní odběr zásilkovna
Více než 200 poboček po ČR
79 Kč*
Balík do ruky Balík do ruky 89 Kč*
Balík na poštu Balík na poštu 79 Kč*
PPL v České Republice PPL v České Republice 129 Kč*
PPL na Slovensku PPL na Slovensku 400 Kč*
* K objednávce bude připočteno balné ve výši 10 Kč, cena za dobírku není zahrnuta v ceně.

Uvedené ceny jsou včetně DPH
Způsob platby Cena
Twisto Twisto ZDARMA
Hotově na pobočce zásilkovna Hotově na pobočce zásilkovna 25 Kč
Bankovním převodem předem Bankovním převodem předem ZDARMA
Dobírka Dobírka 35 Kč
Více než 1400 míst k odběru Více než 1400 míst k odběru

Vyzvedněte si svou objednávku na jedné z více než 200 poboček zásilkovny. Pomocí formuláře nebo mapy vyberete jedno z výdejních míst a zboží si vyzvednete třeba cestou z práce. Zaplatit můžete předem, případne přímo na pobočce.

Nejlepší ceny dopravy
Česká pošta PPL Zásilkovna
89 Kč 129 Kč 79 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace