Álvaro Siza Complete Works 1952-2013

Álvaro Siza Complete Works 1952-2013
Autor Philip Jodidio
Jazyk: anglicky, francouzsky, německy
Vazba: tvrdá
Počet stran: 500
Rok vydání: 2013
Běžná cena: 3 590 Kč
Sleva: 20%
Naše cena: 2 890 Kč
Nyní nedostupné
Nakladatel: Taschen
EAN: 9783836521710
Kód D0224201
Kompletní monografie významného portugalského architekta Álvara Sizy. Stejně jako všechny monografie architektů z nakladatelství Taschen byla i tato vytvořena v úzké spolupráci se samotných architektem. Alvaro Siza patři bezesporu mezi nejvýraznější osobnosti současné architektury a designu. Má na svém kontě stovky architektonických realizací v celé řadě evropských zemí - od rodinných domů, plaveckých bazénů po velké developerské zakázky, čítající rozlehlé rezidenční komplexy, sídla bank, administrativní budovy, univerzitní budovy, obchody nebo galerie a muzea. Ve svých realizacích je Siza často i autorem kompletního interiérového vybavení od nábytku po bytové doplňky jako jsou vázy či popelníky. Již od šedesátých let byla na Alvara Sizu soustředěna velká pozornost kritiků i odborné veřejnosti. Jeho architektura absorbovala mj. modernistické principy. Odráží se v ní tradice rodného Portugalska a částečně i vliv německé architektury počátku 20. století. Sizova architektura je založena na jednotě prostoru a hmoty: stavby jsou silné, stylově čisté a soudržné. Tvůrce bývá často označován za minimalistu - ve svých stavbách využívá velkých ploch s minimem dekorativních prvků. Stejně jako u raných modernistů, hrají v exteriérech i interiérech Sizových realizací důležitou úlohu světlo a stín.
Způsob dopravy Cena
Osobní odběr zásilkovna Osobní odběr zásilkovna
Více než 200 poboček po ČR
89 Kč*
Balík do ruky Balík do ruky 75 Kč*
Balík na poštu Balík na poštu 89 Kč*
PPL v České Republice PPL v České Republice 129 Kč*
PPL na Slovensku PPL na Slovensku 400 Kč*
* K objednávce bude připočteno balné ve výši 10 Kč, cena za dobírku není zahrnuta v ceně.

Uvedené ceny jsou včetně DPH
Způsob platby Cena
Twisto Twisto ZDARMA
Hotově na pobočce zásilkovna Hotově na pobočce zásilkovna 25 Kč
Bankovním převodem předem Bankovním převodem předem ZDARMA
Dobírka Dobírka 35 Kč
Více než 1400 míst k odběru Více než 1400 míst k odběru

Vyzvedněte si svou objednávku na jedné z více než 200 poboček zásilkovny. Pomocí formuláře nebo mapy vyberete jedno z výdejních míst a zboží si vyzvednete třeba cestou z práce. Zaplatit můžete předem, případne přímo na pobočce.

Nejlepší ceny dopravy
Česká pošta PPL Zásilkovna
75 Kč 129 Kč 89 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace