Abeceda personalisty 2018

Abeceda personalisty 2018
Běžná cena: 569 Kč
Sleva: 23%
Naše cena: 440 Kč
Nyní nedostupné
Rozměry: 210,0x240,0x50,0mm
Nakladatel: ANAG
EAN: 9788075541208
ISBN: 978-80-7554-120-8
Kód D0347059

Abeceda personalisty 2017 je určena nejen personalistům, ale i širokému okruhu uživatelů, kteří se zabývají personalistikou, např. manažerům, sekretářkám, asistentkám či účetním, své v ní naleznou také majitelé malých ?rem, zastávající rovněž funkci hlavních manažerů, ale také studenti.

Personalistika od A do Z
Abeceda personalisty 2017 provází průřezem nejdůležitějších personálních činností (zejména personálními strategiemi a řízením, specifikací pracovního místa, získáváním a výběrem vhodných zaměstnanců, motivací zaměstnanců, měřením výkonnosti a jejich soustavným vzděláváním). Zasahuje do nezbytně souvisejících oblastí, jako jsou pracovní právo (uzavření pracovního poměru, změny pracovního poměru, překážky v práci, dovolená), personální evidence (vedení osobního spisu, shromažďování osobních údajů), odměňování, bezpečnost a ochrana zdraví při práci, zabývá se vztahy k úřadům práce, OSSZ, zdravotním pojišťovnám a odborům.

Reaguje na aktuální stav související legislativy
Od roku 2017 dochází k řadě změn například v oblasti pracovního práva (především sjednocení výkladu v oblasti srážek ze mzdy, řada změn v prováděcích právních předpisech upravujících odměňování zaměstnanců). Jsou zohledněny rovněž změny, které nastanou po novele zákoníku práce, která má nabýt účinnosti od 1. 7. 2017. Novela se bude týkat zásadních koncepčních změn například v oblasti dovolené, převedení zaměstnance na jinou práci nebo přechodu práv a povinností z pracovněprávních vztahů. Návrh upravuje i novou kategorii vedoucích zaměstnanců – vrcholové řídící zaměstnance se zásadně odlišným režimem pracovní doby.

Výpočet náhrady mzdy při DPN a karanténě v roce 2017
Čtenářům se v této publikaci rovněž předkládá aktualizovaná problematika poskytování náhrady mzdy nebo platu, popř. odměny z dohody v období prvních 14 dnů trvání dočasné pracovní neschopnosti nebo karantény zaměstnance v návaznosti na úpravu redukčních hranic pro její výpočet od 1. 1. 2017.

Podrobně rozebrané možnosti zaměstnaneckých benefitů
Publikace obsahuje přehled nejčastěji v praxi používaných zaměstnaneckých benefitů a jejich daňové posuzování včetně nové úpravy umožňující do daňového osvobození zahrnout širší rozsah zdravotnických prostředků a dále obsahuje upozornění na aktuální odpočty a slevy uplatnitelné měsíčně již od nástupu zaměstnance a na nová prohlášení poplatníka daně z příjmů ze závislé činnosti.

Další novinky
Nevyhneme se rovněž problematice zaměstnávání státních úředníků. Dále nové vydání reaguje také na změny v právní úpravě pro odškodňování pracovních úrazů a nemocí z povolání a v širších souvislostech upřesňuje zásady správné praxe pro školení zaměstnanců v otázkách BOZP.

Způsob dopravy Cena
Osobní odběr zásilkovna Osobní odběr zásilkovna
Více než 200 poboček po ČR
39 Kč*
Balík do ruky Balík do ruky 59 Kč*
Balík na poštu Balík na poštu 59 Kč*
PPL v České Republice PPL v České Republice 109 Kč*
PPL na Slovensku PPL na Slovensku 350 Kč*
* K objednávce bude připočteno balné ve výši 10 Kč, cena za dobírku není zahrnuta v ceně.

Uvedené ceny jsou včetně DPH
Způsob platby Cena
Twisto Twisto ZDARMA
Hotově na pobočce zásilkovna Hotově na pobočce zásilkovna 16 Kč
Bankovním převodem předem Bankovním převodem předem ZDARMA
Dobírka Dobírka 39 Kč
Více než 1400 míst k odběru Více než 1400 míst k odběru

Vyzvedněte si svou objednávku na jedné z více než 200 poboček zásilkovny. Pomocí formuláře nebo mapy vyberete jedno z výdejních míst a zboží si vyzvednete třeba cestou z práce. Zaplatit můžete předem, případne přímo na pobočce.

Nejlepší ceny dopravy
Česká pošta PPL Zásilkovna
59 Kč 109 Kč 39 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace